משוגע בלתי שגרתי – הטראמפ של ארגנטינה – מה הכוח של מיתוג המתבסס על נועזות, המחשה והישענות על מותג קיים

נשיא ארגנטינה מותג

חאבייר מיליי – "הטראמפ של ארגנטינה" חולף מן המסך הגדול לכיסא הנשיאות, ועם דגל ישראל בידו האחת ומסור חשמלי בשנייה, הוא מתחיל למפות את השטח הפוליטי באופן שלא ראינו עד כה.

בלי להתפשר ובכל זאת מבלי להתקשות, הוא מציע חזון מחודש ומקורי למדינתו המתמודדת עם משברים רבים. מיליי הוא איש ימין ליברטריאן, כוכב טלוויזיה שכעת מכהן בתפקיד הגבוה ביותר במדינתו, והוא מביא עימו למערכת הפוליטית את חומרתו ועקביותו, שזיכו אותו להכרה כמהפכן.


כמומחית בתחום המיתוג, הפרסום והשיווק, איני יכולה שלא להתרשם מהמסע הפוליטי של חאבייר מיליי בארגנטינה. הנשיא הנבחר הוא לא רק פיגורה חדשה בפוליטיקה הארגנטינאית, אלא גם איש מיתוג מרתק שיודע איך להביא שינוי משמעותי לזירה הפוליטית.

מתוך ניתוח מקצועי, ניתן לראות איך מיליי מצליח להשתמש בכלי המיתוג לבניית זהות של איש חזון ואומץ; נרטיב מותגי שגם מותגים גדולים יכולים ללמוד ממנו. דגל ישראל ומסור חשמלי הם סמלים חזקים שנותנים  למיליי חזות עזה ואותנטית. הקמפיין הפוליטי בו הוא מבטיח "לפוצץ את הבנק המרכזי" מוסיף על זה ומדגיש את העצמאות שלו.

מיליי יודע להשתמש במדיה החברתית ככלי להקניית מעמד. השימור של הדגל הישראלי והצגת המסור כחלק בלתי נפרד מההבטחה הפוליטית שלו, מסמל חיבור אמיתי לעקרונות ומעורר תחושה של מסע אישי ששווה לצפות בו, וכך יצר לו קשר קרוב עם הקהל.

עסקים ומותגים יכולים ללמוד המון מהפעולות של מיליי. זהות מותגית ייחודית ואותנטית, יכולת לקבל עמדות קיצוניות ממנו ולהפוך אותן לזרזים עבור השגת תמיכה רחבה והאומץ להעניק הבטחות לא שגרתיות; יוצרים עבורו עוקבים נאמנים ואוהדים גדולים.

ההבטחות הכלכליות הקיצוניות של מיליי מתבטאות במסור החשמלי איתו הופיע בכמה עצרות בחירות, והתמיכה הנרחבת של הציבור בו מעידה על הרצון החזק לשינוי מהותי במערכת הכלכלית של המדינה, אותו מיליי בטוח שיצליח להוציא לפועל.מיליי מצליח ליצור את התחושה של "Make Argentina Great Again", גם כאשר הוא מסביר את עמדותיו ותוכניותיו. הוא יודע להבהיר כיצד הוא מתכוון לשנות את המציאות הכלכלית והפוליטית בארגנטינה, ובכך מעמיד את עצמו כראש ממשלה פעיל, קפיטליסט ודרמטי.

כשהוא חושף את דגל ישראל באופן גאה ובעקביות, כמי שאינו מתבייש להשקיע את מסרו באופן יצירתי וכוחני, התגלה חאבייר מיליי ככוכב פוליטי עם רעיונות חדשים ואמיצים.


רוצים לקבל ממני רעיונות? להתאים את הקמפיינים, הפרסומים והמיתוג שלכם למצב? רוצים לפתח מוצרים מותאמים תקופה? רוצים להגדיל מכירות דווקא בשעת משבר?
בשביל זה יש לבנות אסטרטגיה מדויקת עבורכם!

בשעה קשה זו, גם אני רוצה לעזור.
לוחצים כאן על הלינק ונרשמים לשיחת מתנה של 45 דקות בזום, אישית עבורכם >>

במידה ותרצו לקבל את ההקלטה להרצאה מקיפה את כל הרעיונות שנתנו כאן, תרשמו לשיחה ואשלח לכם את ההרצאה כהכנה להרצאה
כאן בלינק >>

Share This Post >>

קרא עוד

ההרצאה לעסקים חמל עסקים משדר חירום בלייב 25.10.23
שיווק אסטרטגי

איך להפוך את זמן המלחמה להזדמנות אסטרטגית לשדרוג העסק?

האם אתם מוכנים לשדרג לעצמכם את העסק ולהשיג את המירב גם מתקופה כזו?
מצבי משבר וזמן מלחמה הם הרגעים המאתגרים ביותר בעולם העסקים.
אז איך נפטרים מאי הוודאות ומגלים מהזדמנויות מסתוריות כאשר נראה כאילו אפשר רק להידרדר?
המפתח הוא מיתוג יצירתי, אסטרטגיה מותאמת, והבנה שהמשבר אף הוא יכול להיות גשם של הזדמנויות.
זה הזמן לשנות את הגישה שלנו, להשתמש בשפה שונה, ולבנות מותג מחודש שיצא מהמשבר חזק יותר.

אז מה אנחנו מציעים?
17 פתרונות מעשיים > תקראו את המאמר ותתחילו ליישם >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *